animace animace animace animace animace animace
Karlovarská oblast České jezdecké federace

Aktuality


Novější 1 3 18 34 51

Finále Národního drezurniho poháru 2021

Datum konání: 23. 7. 2021 - 25. 7. 2021

Finále Národního drezurniho poháru 2021, které se o víkendu konalo ve Zduchovicích, si Karlovarská oblast odváží zlato v kategorii dětí 8-10 let na pony zásluhou Anety Vsleriánové se Sirem ( JS Gabrielka Stráñ) a stříbro v kategorii děti Z/L zásluhou Lucie Javůrkové s Barellem ( JK Třešňák).
Dále Sára Kosmáková skončila v kategorii seniorů "Z/L" na 6. místě a Natálie Argmanová v kategorii junioři "Z"
na 7.místě, ve kvalifikaci ČP v drezuře se účastnily Karolína Šimáčková, Martina Kolbová a Kateřina Vimrová.

Gratulujeme !

Foto : Gabriela Valeriánová Ing. a Petra Javůrková

WhatsApp Image 2021-07-25 at 22.11.22.jpeg

WhatsApp Image 2021-07-26 at 06.56.39.jpeg

WhatsApp Image 2021-07-25 at 22.11.23.jpeg

WhatsApp Image 2021-07-26 at 06.55.07.jpeg

 

WhatsApp Image 2021-07-25 at 22.11.24.jpeg

WhatsApp Image 2021-07-26 at 06.54.34.jpeg



Zduchovice CSI Pohár Národů - František Stružínský

František Stružínský a jeho skvělý výkon ve Zduchovicích, v poháru národu mladých jezdců 4.místo a v GRAND PRIX - 145 cm - 3.místo, jako jediný z českých zástupců postoupil do v rozeskakovani s koněm BOB SAINT CLAR
Srdečně gratulujeme

205713.png



Zduchovice CSI Pohár Národů - triumfální umístění Kláry Hlaváčkové

Klára Hlaváčková a Lucius Bono členka dětského týmu při Zduchovice CSI Pohár Národů děti 3.místo ČR|
Velká gratulace

WhatsApp Image 2021-07-04 at 22.01.04.jpeg

WhatsApp Image 2021-07-04 at 22.01.04(1).jpeg

WhatsApp Image 2021-07-04 at 22.01.05.jpeg

WhatsApp Image 2021-07-04 at 22.01.05(1).jpeg



26.-27.6.2021 - Český pohár pony a Stylový pohár pony

Ve dnech 26.6. a 27.6.2021 se konaly závody na děpoltovickém kolbišti. V sobotu 26.06.2021 se konal
Český pohár 2021 pony jezdců – skoky a kvalifikace Národního poháru ve skákání dětí a juniorů 2021.
V neděli 27.06.2021 se konal Český pohár 2021 pony jezdců – skoky a  Český stylový pohár 2021

Tyto závody se uskutečnily i přes velkou nepřízeň počasí. V sobotu dopoledne závodili velcí koně na mírně mokrém povrchu. Povrch krásně prosychal a my všichni se těšili, že malé děti na ponících budou mít super podmínky na kolbišti.

               Sotva skončila soutěž „S**“, přišla průtrž mračen, že místo kolbiště jsme měli bazén.

Po dohodě se všemi zástupci oddílů jsme přestěhovali překážky do haly, kde se pokračovalo dál podle rozpisu. Velké díky patří všem účastníkům závodů, kteří přiložili ruce k dílu.

               Ještě v neděli dopoledne jsme pokračovali se soutěžemi pro  pony v hale. Sluníčko svítilo a pomalu vysoušelo povrch na kolbišti. Po ukončení soutěží pony se opět vše stěhovalo na velké kolbiště. Opět všichni přiložili ruce k dílu a koně a jezdci mohli pokračovat v podávání sportovních výkonů.

V první soutěži celého závodního víkendu „ZM“ zvítězila Kateřina Dlesková a Shariza z JS Boučí, druhé místo patřilo domácí jezdkyni Janě Lahodné mladší v sedle Henky, třetí místo taktéž putovalo domácí dvojici, ale tentokrát tvořenou Helenou Kollarikovou s La Prestige. 

V soutěži “Z” s návazným rozeskakováním brala pomyslné zlato a bronz Tereza Michálková - La Etna, La Hickstead (Pegas Děpoltovice), stříbro vybojovala Tereza Kašparová a La Costa (Horses Camp Nivy).

V “ZL” na čas jsme zaznamenali pouze dva čisté výkony, ale v nejlepším čase dojela Tereza Michálková s La Etnou (Pegas Děpoltovice) tudíž jí patřilo první místo, druhý čistý výkon, ale o něco pomalejší čas zapsala Kateřina Čurdová a Taonie De La Roque (Pegas Děpoltovice) a na třetí místo dosáhla Tereza Kašparová v sedle La Costy (Horses Camp Nivy). 

4 Soutěží dne bylo L** taktéž na čas. Zde nenašel přemožitele Václav Žižka - Quintana (TJ JO Cheb Háje), druhé a třetí místo putovalo domácímu klubu a to zásluhou Terezy Michálkové - La Eleganc a Kateřiny Čurdové - Taonie De La Roque.

V poslední soutěži pro velké koně s výškou překážek 130 cm se nejvíce dařilo Natálii Šímové - Arisco (TJ JO Cheb Háje), druhá skončila Tereza Michálková - La Eleganc (Pegas Dempoltovice), třetí příčku bral vítěz předchozí soutěže Václav Žižka - Quintana (TJ JO Cheb Háje). 

Druhá polovina sobotního dne pokračovala pony soutěžemi, které z důvodu přívalového deště byly přesunuty do haly.

Závodilo se od ZP až po STP a zde jsou výsledky: 

“ZP s návazným rozeskakováním”:

1.místo Nela Tomečková - Brilliant - Tereza (JS Boučí)

2.místo Kateřina Čurdová - Fidorka (Pegas Děpoltovice)

3.místo Leontýna Dobrá - Mateo (Pegas Děpoltovice)

“ZLP na čas”:

1.místo Andrea Rajchmanová - Samuraj (JK Šlovice)

2.místo Anna Rajchmanová - Lin (JK Šlovice)

3.místo Nikola Anna Lahodná - Sam (Pegas Děpoltovice)

“LP** s návazným rozeskakováním”:

1.místo Aneta Hajšmanová - Cross Keen (JK Kontur Hunčice)

2.místo Anežka Divišová - Silver (Chodská Pila)

3.místo Eliška Nechutná - Baylies (Spolek Parkur)

“SP** na čas”: 

1.místo Anežka Divišová - Silver (Chodská Pila)

2.místo Anna Rajchmanová - Nefritty Firsten (JK Šlovice)

3.místo Rozálie Šímová - Mašlička (TJ JO Cheb Háje)

“STP** s jedním rozeskakováním”:

1.místo Andrea Rajchmanová - Eli (JK Šlovice)

2.místo Rozálie Šímová - Mašlička (TJ JO Cheb Háje)

3.místo Kateřina Čurdová - Meteor (Pegas Děpoltovice)

 

Výsledky z neděle 27.6.2021:

ZP otevřená 

1.místo Kodadová Davida - Top Kornetto

2.místo Bezperátová Eliška - Latika

3.místo Lahodná Anna Nikola - Sam

ZP Kategorie 8-10let

1.místo Lahodná Anna Nikola - Sam

2.místo Ujčíková Charlotte - Trawel Rosa

3.místo Boumová Leontýna - Princ

ZLP otevřená 

1.místo Pěchoučková Marie - Cara

2.místo Čurdová Kateřina - Meteor

3.místo Lahodná Jana ml. - Charming Glow

ZLP Kategorie 11-13

1.místo Lahodná Jana ml. - Charming Glow

2.místo Lahodná Jana ml. - Morlyn

3.místo Tomečková Nela - Brilliant - Tereza

LP otevřená

1.místo Pěchoučková Marie - Gissell

2.místo Čurdová Kateřina - Meteor

3.místo Jílková Barbora - Fenix Vilín

LP Kategorie 14-16

1.místo Pěchoučková Marie - Gissell

2.místo Čurdová Kateřina - Meteor

3.místo Jílková Barbora - Fenix Vilín

Velké koně

ZM na styl

1.místo Dlesková Kateřina - Shariza

2.místo Čurdová Kateřina - La De Janera

3.místo Havránková Veronika - Ebby Geil Of Paradise

ZM na limitovaný čas 

1.místo Kollariková Helena - La Prestige

2.místo Karlíkova Kristýna Marie - Ryzáček

3.místo Trochová Tereza - Eldorado

Z na styl

1.místo Jochmanová Anežka - Emily Rose

2.místo Bezperátová Eliška - Stix

3.místo Ujčíková Karen - Henka

Z na limitovaný čas 

1.místo Žižka Václav - Warden z Hájů

2.místo Michálková Tereza - La Etna

3.místo Kollariková Helena - La Prestige

ZL s návazným rozeskakováním 

1.místo Hlaváčková Klára - Zafira BONO

2.místo Hlaváčková Klára - Cascudo BONO

3.místo Ujčíková Karen - Caleta

Vít Čmolík

 140822.png

  140923.png

WhatsApp Image 2021-06-27 at 13.40.58.jpeg

 141507.png

  141608.png



SOUSTŘEDĚNÍ V JS Kočík

131909.png



Informace k činnosti a financování SCM v roce 2021

VV ČJF schválil dokumenty týkající se činnosti a financování SCM v roce 2021, včetně seznamu jezdců zařazených do SCM.

Směrnice_hrazení_nákladů_v_SCM_a_OCM_2021.pdf

Pokyn_VV_ČJF_k_činnosti_SCM_2021.pdf

Oblastní_Centra_Mládeže_OCM.pdf

SCM_voltiž_Morava.pdf

SCM_všestrannost.pdf

SCM_voltiž_Čechy.pdf

SCM_skoky_pony.pdf

SCM_skoky_Morava.pdf

SCM_skoky_B.pdf

SCM_skoky_A.pdf

SCM_drezura.pdf

SCM_drezura_pony.pdf

 



FEI Jumping Steward Level 1

Jana Lahodná Pegas Děpoltovice získala po absolvování školení a složení zkoušky kvalifikaci FEI Jumping Steward Level 1
Gratulujeme !image0.jpeg



Oblastní mistrovství KO ve skoku v Mariánských Lázních 2021

Dne 12. 06. 2021 se konalo oblastní mistrovství ve skoku dětí, juniorů, seniorů a družstev. Tyto závody se konaly za pěkného a teplého počasí. Probíhali plynule , soutěže na sebe pěkně navazovaly, nebylo žádné zdržení, vše šlo podle plánu.

            Historicky poprvé se jelo OM družstev, ve všech věkových kategoriích, handicap ZL a L*.

 Oblastní mistrovství děti v soutěži stupně „Z“ vyhrála Rozálie Šímová s koněm Amanda Lee z JO TJ Cheb – Háje, na druhém místě se umístila Bezperátová Eliška s koněm Stix z JK Pegas Děpoltovice, třetí místo obsadila Tereza Gottschierová s koněm Gladiátor Donth ze sportovní stáje Dontová.

Oblastní mistrovství juniorů vyhrála Kateřina Čurdová s koněm Taonie de  la Rogne z JK Pegas Děpoltovice, druhé místo obsadila Barbora Škardová s koněm Castina 73 z JS Kolová a na třetím místě se umístila Karen Ujčíková s koněm Caleta z JK Pegas Děpoltovice.

Oblastní mistrovství seniorů vyhrál Žižka Václav s koněm Quitana 2 z JO TJ Cheb – Háje, na druhém místě se umístila Tereza Michálková s koněm La Elegance z JK Pegas Děpoltovice, bronzovou medaili a třetí místo získala Daniela Donthová Sportovní stáj Donthová.

V  kategorii OM družstva první místo a zlatou medaili získalo družstvo JK Pegas Děpoltovice ve složení:

            Tereza Michálková - La Elegance

            Karen Ujčíková - Caleta

            Kateřina Čurdová - Taonie de  la Rogne

Stříbrnou medaili a druhé místo získalo dvoučlenné družstvo Karlovy Vary, které reprezentovala:

            Jana Milivojevičová – Pausy z JK Stará Role

            Sandra Kubrychtová - Beky Di Cento Stáj Žeravíková

Na třetím místě a bronzovou medaili získalo družstvo složené z jezdců z JK Kolová a JK Pegas Děpoltovice v tomto složení:

            JK Kolová – Barbora Škardová – Nardento a Karolína Pavlů – Lola 2

            JK Pegas Děpoltovice – Bezperátová Eliška – Stix

Nejúspěšnější a nejvíce medailí z OM 2021 získali jezdci JK Pegas Děpoltovice a to celkem osm medailí.

Tři medaile má JK Kolová, po dvou SS Donthová a JO TJ Cheb Háje a po jedné medaili má JK Stará Role a stáj Fa Lentur jízdárna Žeravíková. 

Všem umístěným blahopřejeme a všem účastníkům za reprezentaci naší oblasti děkujeme.

Jaromíra Nachtigalová, hlavní rozhodčí OM

Foto : Patrik Hoza


104206.png

Daniela Donthová - Quentino Doth
104102.png

Tereza Michálková - La Eleganc
103905.png



Dotační program KABINA 2021

Vážení sportovní přátelé,

Národní sportovní agentura zveřejnila na svých stránkách VÝZVU č. 8/2021 Kabina 2021 k investičnímu programu č. 162 51 ROZVOJ MÍSTNÍCH SPORTOVIŠŤ A ZÁZEMÍ – Kabina 2021-2025.

https://agenturasport.cz/dotace/kabina-2021/

ZAHÁJENÍ PŘÍJMU ŽÁDOSTÍ: 12. 7. 2021 v 9:00 hod.
UKONČENÍ PŘÍJMU ŽÁDOSTÍ: 31. 8. 2021 v 17:00 hod.

Bylo by vhodné informovat prostřednictvím oblastních webových stránek subjekty ve Vašich oblastech, protože tato výzva je vhodná k financování modernizace jezdeckých areálů v malých obcích tj. v obcích do 3000 obyvatel.

 

Přeji pěkný den.

 

Ludmila Šedá

víceprezident pro ekonomiku ČJF



CENA HŘEBČÍNA VAN OLST HORSES

Datum konání: 3. 7. 2021 - 5. 7. 2021

D1A7521A-FEC6-45D7-BE82-00916C32B354.jpeg



Novější 1 3 18 34 51

Menu

Vladislava Fenclová
Piccobella

1. místo MČR 2019
skoky - ženy
VF.PNGFoto: Josef Malinovský  www.jezdci.cz

Petr Jadlovský
Bint Akkra

1.místo MČR 2019
vytrvalost - distance 120 km
Budislavice - Mistrovství ČR ve vytrvalostiwww.equichannel.cz

Kateřina Kučerová
Anabel Vant Kathof

3. místo MČR 2019
skoky - mladí jezdci
image3.jpegFoto: Michal Motygin
archiv K. Kučerové

Tereza Michálková
Karolína Pavlů
Karolína Poláková
Tereza Marusková
3. místo MČR 2019
skoky - družstva

DKV.png

Jana Lahodná ml.
Tereza Kašparová
Rozálie Šímová
Klára Hlaváčková
2. místo MČR 2019
pony - skoky - družstva

MČR_pony_2019_do_135_stříbrné_družsvo_KO_ČJF.jpeg

Lucie Javůrková

3. místo MČR 2019
pony - drezuraLucie_Javůrková_Mistrál_6,_bronzová_MČR_11-13_let_pony_2019.jpg

Jana Lahodná ml.
3. místo MČR 2019
pony - drezura
Jana_Lahodná_ml._bronzová_medaile_drezura_MČR_pony_8-10_let.jpg

Janá Lahodná ml.
Tereza Kašparová
Natálie Ticová
Lucie Javůrková
5. místo MČR 2019
pony - drezura - družstva
MČR_pony_2019_drezurní_družstvo_5._místo.jpg

 

 


Vyhledávání

PARTNEŘI
KARLOVARSKÉ OBLASTI

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODŮ

Miroslav Kosmák

Elisabeth_logo_2013-4_print.jpg


Reprezentace oblasti

pro mistrovské soutěže a reprezentaci naší oblasti je možné půjčení sponzorských deček s logem Karlovarského kraje.

Nové dečky pro pony od JANA  HORSE

ponydečky.jpg