animace animace animace animace animace animace
Karlovarská oblast České jezdecké federace
Drobečková navigace

Aktuality > MČR dětí a juniorů Martinice

MČR dětí a juniorů Martinice



Tento týden 16.-19.7.2015 probíhá MČR dětí a juniorů v Martinicích.

Seznam jezdců KO: 

Mistrovská soutěž děti

Daniel Pospěch - Casandra, Arold (Pegas Děpoltovice )

Natálie Nenko - Penelope 3 (JK Karlovy Vary Stará Role )

 

Mistrovská soutěž družstva děti (Pegas Děpoltovice)

Michala Modrová - Pialota 

Tereza Michálková -Hepy 

Daniel Pospěch  - Casandra, Arold

 

Mistrovská soutěž mladí junioři

Stružínský František - Capriolo,Lucky Lifestylle, Zonnedoepoltien, (JS Stružinský)

Barbora Vídeňská - Guffy (Pegas Děpoltovice )

 

Mistrovská soutěž družstva junioři

Václav Nágr - D.Ameluzina  (JK M.L.)

Stružínský F. 

Markusková Tereza - Calivado , Cleo (SS Hory)

 

Mistrovská soutěž starší junioři

Václav Nágr - Indigo, Casius (JK M.L.)

 

aktualizace 17.7. v 18.10 hod: V kategorii dětí D.N.Nenko jsou zatím na společném 1. místě s čistým kontem,  F.Stružinský -Lucky Lifestylle 0.tr.b., V.Nágr s Casiusem také čistí, družstvo dětí třetí a družstvo juniorů po prvním kole na 1.místě.

aktualizace 18.7. V 19.51 hod: Sobotní výsledky po II.kole děti: D.Pospěch dnes 4 tr.b s oběma koňmi. N.Nenko bohužel druhé kolo nedošla. Mladší junioři F.Stružinský s Lucy Lifestylle na děleném prvním místě po obou čistých kolech. B.Vídeňská 8 tr.b.. Starší junioři V.Nágr s Casiusem obě kola čistě i on je na děleném prvním místě, Indigo dnes také čistě celkem má 8tr.b.

Družstvo dětí 2.místo (D.Pospěch, T.Michálková, M.Modrová)

Družstvo juniorů po rozeskakování o zlato prohráli pouze v součtu časů. 2.místo (V.Nágr, T.Markusková, F.Stružinský)

GRATULUJEME!!

aktualizace 19.7. 17.42 hod: Dnes D.Pospěch s Casandrou druhý v poslední šanci. v mistrovské soutěži s Aroldem dnes čistě, konečné 8.místo.

V soutěži mladších juniorů zvítězil F.STRUŽINSKÝ s LUCKY LIFESTTYLE, tím obhájil loňské prvenství, kdy jako jediný šel všechna tři kola čistě.

V.Nágr kdes bohužel za chybu, která ho nakonec odsunula na 4-té místo i přesto skvělý výkon.

Děkujeme dětem a juniorům za perfektní reprezentaci oblasti!!!!


Menu

Vladislava Fenclová
Piccobella

1. místo MČR 2019
skoky - ženy
VF.PNGFoto: Josef Malinovský  www.jezdci.cz

Petr Jadlovský
Bint Akkra

1.místo MČR 2019
vytrvalost - distance 120 km
Budislavice - Mistrovství ČR ve vytrvalostiwww.equichannel.cz

Kateřina Kučerová
Anabel Vant Kathof

3. místo MČR 2019
skoky - mladí jezdci
image3.jpegFoto: Michal Motygin
archiv K. Kučerové

Tereza Michálková
Karolína Pavlů
Karolína Poláková
Tereza Marusková
3. místo MČR 2019
skoky - družstva

DKV.png

Jana Lahodná ml.
Tereza Kašparová
Rozálie Šímová
Klára Hlaváčková
2. místo MČR 2019
pony - skoky - družstva

MČR_pony_2019_do_135_stříbrné_družsvo_KO_ČJF.jpeg

Lucie Javůrková

3. místo MČR 2019
pony - drezuraLucie_Javůrková_Mistrál_6,_bronzová_MČR_11-13_let_pony_2019.jpg

Jana Lahodná ml.
3. místo MČR 2019
pony - drezura
Jana_Lahodná_ml._bronzová_medaile_drezura_MČR_pony_8-10_let.jpg

Janá Lahodná ml.
Tereza Kašparová
Natálie Ticová
Lucie Javůrková
5. místo MČR 2019
pony - drezura - družstva
MČR_pony_2019_drezurní_družstvo_5._místo.jpg

 

 


Vyhledávání

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODŮ

Miroslav Kosmák

PARTNEŘI
KARLOVARSKÉ OBLASTI
Elisabeth_logo_2013-4_print.jpg


Reprezentace oblasti

pro mistrovské soutěže a reprezentaci naší oblasti je možné půjčení sponzorských deček s logem Karlovarského kraje.

Nové dečky pro pony od JANA  HORSE

ponydečky.jpg