animace animace animace animace animace animace
Karlovarská oblast České jezdecké federace
Drobečková navigace

Aktuality > Oblastní mistrovství ve všestrannosti

Oblastní mistrovství ve všestrannostiDatum konání:
17.8.2019
Datum ukončení:
18.8.2019

Ve dnech 17. a 18. srpna 2019 proběhlo v Karlových Varech - Rosnicích, v rámci závodů "Rosnické military", Oblastní mistrovství ve všestrannosti a kvalifikační kolo České jezdecké ligy ČJF ve všestrannosti.
Pořadatelem akce byla Jezdecká sportovní stáj Tandem Karlovy Vary.

 Připraveno bylo celkem devět soutěží - ofi "ZK", "Z", "ZL" a prvním rokem i "L" (1*), dále pro děti na pony "ZP" a "LP", pro nelicentované koně pak hobby "60", "ZK" a "Z".

Na start soutěží se postavilo 43 dvojic a 38 dvojic dokončilo všechny tři dílčí zkoušky. Vítězem hlavní soutěže na stupni "L" (1*) "Velké ceny společnosti Kamír a Co spol. s r.o." se stal Špalek Michal s koněm Cornelie 2 z JS Vrchovany-Obrok.

Mistrovství Karlovarské Oblasti se zúčastnilo 6 dvojic v soutěži ZK. Prvenství z loňského roku obhájila a vítězkou toho letošního se stala Modrová Michaela s koněm Mischel z Pegas Děpoltovice. Na druhém místě ukončila Tuháčková Johana a Racochejl, na třetím Volfová Lucie a Hazzel, obě startující za JSS Tandem K. Vary. O předání medailí a odměn jsme požádali v rámci vyhlášení výsledků zástupce Statutárního města Karlovy Vary MUDr. Jiřího Pence, protože závodů nebyl přítomen ani jeden zástupce Oblastního výboru.

Závodům předcházelo třídenní (12.-14.8.2019) všestrannostní soustředění pod trenérským vedením Ing. Antonína Klause v organizační i finanční režii pořadatele JSS Tandem K. Vary. Soustředění se zúčastnilo 16 dvojic, z toho 9 dětí a juniorů z naší oblasti.

Jsme rádi, že se nám daří všestrannost pomalu vracet do našeho kraje, kde vždy měla své místo, prestiž i výsledky. Zároveň nás mrzí absolutní nezájem zástupců naší oblasti o naši činnost při přípravě závodů i o samotné závody, které jsme jako oficiální pořádali letos již potřetí.

Za finanční podporu děkujeme Statutárnímu městu Karlovy Vary a Karlovarskému kraji i všem našim dalším sponzorům.

Za JSS Tandem K. Vary - Jana (Mukina) Mukenšnáblová


Menu

 

PARTNEŘI
KARLOVARSKÉ OBLASTI

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODŮ

Miroslav Kosmák

Elisabeth_logo_2013-4_print.jpg


Reprezentace oblasti

pro mistrovské soutěže a reprezentaci naší oblasti je možné půjčení sponzorských deček s logem Karlovarského kraje.

Nové dečky pro pony od JANA  HORSE

ponydečky.jpg