animace animace animace animace animace animace
Karlovarská oblast České jezdecké federace
Drobečková navigace

Aktuality > POHÁR KARLOVARSKÉHO KRAJE

POHÁR KARLOVARSKÉHO KRAJE2. července 2022 proběhly tradiční skokové závody, a to POHÁR KARLOVARSKÉHO KRAJE.
Soutěžilo se jak v oficiálních závodech včetně pony, tak i v HOBBY SOUTĚŽÍCH. Hlavním rozhodčím byla Marcela Šímová a stavitelem parkurů Jan Šíma.

V první soutěži dne se závodilo na parkuru „ZM“ 90cm, kde zvítězila domácí jezdkyně Jana Milivojevičová a CAMERON DE CENTO, druhé místo získal reprezentant Fa Lentur Žeravíková  Michal Žeravík a MIA 9, třetí místo získala Helena Šlemrová a CHATAN 1 z JS Kolová.
V parkuru „Z“ 100cm si prvenství odnesla Tereza Gottschierová a GASDORFFINA DONTH ze SS Donthová, druhé Rozálie Čelovská a CHRISTO M z JS Kolová, třetí Radka Hanáková a PALMÁRE z Fa Lentur Žeravíková.
V následující soutěži na čas „ZL“ 110cm opět zvítězila Tereza Gottchierová a GASDORFFINA DONTH, na druhém místě skončila Lucie Šímová a NIRVÁNA Z HÁJŮ z TJ JO Cheb Háje, na třetím domácí Jana Milivojevičová a PAUSY.

V hlavním skokovém klání "POHÁR KARLOVARSKÉHO KRAJE" – L** 120cm obhájila loňské vítězství nestárnoucí Daniela Donthová a QUENTINO DONTH, druhé místo obsadila Lucie Šímová a NIRVÁNA Z HÁJŮ, třetí odchovanec našeho klubu Miroslav Mička a NAUTILUS ze stáje Mirda.

Závodní den pokračoval HOBBY SOUTĚŽEMI:   první soutěží byla určena pro ty nejmenší křížky do 50cm, kde zvítězila Rozálie Valentová a KUKÍ ze Stáje Mirda, druhé místo obsadila domácí jezdkyně Leontýna Boumová na mladé poničce MIRINKA, třetí také domácí jezdkyně Simona Patnická a ART.

V Hobby soutěži do 70cm
si prvenství odnesla Veronika Blažková a MILITARY RESPECT z Pegasu Děpoltovice, druhé místo získala Linda Dobošová a ROBINSON z Jezdectví Ceb, třetí Marie Dobošová a CHARLIE 30 z Pegasu Děpoltovice.
V Hobby soutěži do 80cm se na prvním místě umístila Linda Dobošová a HIPOGETTA, na druhém opět Linda Dobošová a ROBINSON, na třetím Amálie Dobošová a BARELLO.
Po té následovaly PONNY SOUTĚŽE„ZP“ na limit.čas, ve které prvenství získala Pavlína Plátenková a FERO SMILE z Jezdectví Cheb, druhé a třetí domácí Leontýna Boumová  MIRINKA a REGIE.

V „ZLP“ na limit.čas  zvítězila Viktorie Trochová a JULČA z JKSalome Kaceřov,  na druhé místě skončila Magdalena Hrdinová a GLEN BLENY z Jezdectví Cheb, na třetím Pavlína Plátenková a FERO SMILE, na čtvrtém opět Viktorie Trochová a MILLEN BLACK, na pátém Leontýna Boumová a REGIE z domácího klubu.

Další dvě soutěže pony se jely jako kvalifikační na Mistrovství ČR, a to „LP**“ a „SP*“, kde si limity na MČR splnila Aneta Valeriánová a INDIGO z JS Gabrielka, a Viktorie Trochová a MILLEN BLACK.

Daniela.jpeg

Daniela Donthová - QUENTINO DONTH


Menu

 

PARTNEŘI
KARLOVARSKÉ OBLASTI

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODŮ

Miroslav Kosmák

Elisabeth_logo_2013-4_print.jpg


Reprezentace oblasti

pro mistrovské soutěže a reprezentaci naší oblasti je možné půjčení sponzorských deček s logem Karlovarského kraje.

Nové dečky pro pony od JANA  HORSE

ponydečky.jpg