animace animace animace animace animace animace
Karlovarská oblast České jezdecké federace

Aktuality


VÝKLADOVÉ STANOVISTO K OPATŘENÍM OD 12.4.2021

ZDE k dispozici výkladové stanovisko k mimořádným opatřením Ministerstva Zdravotnictví ČR ze dne 6. 4. 2021, jež pro ČUS vypracoval JUDr. Daniel Viduna, LL. M.
zdroj : ČUSOTEVŘENA MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ PRO ZZVJ

Vážená jezdecká veřejnosti,

vyhlašujeme termín ZZVJ na 17.4.2021, které budou konané v areálu Pegas Děpoltovice, přihlášky přes JIS.
Zkoušky budou v souladu s OPP 2021.
V případě, že v dané době budou stále v platnosti taková omezení, která by znemožňovala provedení zkoušek základního výcviku jezdce, bude konání posunuto na termín, který umožní jejich průběh a podané přihlášky zůstanou v platnosti.
     ČJF na základě nákazy EHV 1 v Evropě zakazuje všechny akce do 11.4.2021

pro informace klikněteKURZY JEZDECKÉ AKADEMIE

Jezdecká akademie nabízí v roce 2021 :

- kurz instruktor jezdectví a trenér II třídy

- možnost získání osvědčení o profesní způsobilosti

 VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ČJF

ČJF vyhlásila výběřové řízení na volnočasové oblečení pro reprezentaci.
Podmínky VŘ: http://www.cjf.cz/aktuality/verejne-souteze-na-dodavatele-volnocasoveho-obleceni-2021-03-09/
 


VŠE NEJLEPŠÍ

... v tichosti, v okrese mezi smrky slaví dnes 3.3.2021 své životní jubileum MARCELA KLINGOROVÁ, srdečně gratulujeme a přejeme lepší zítřky ...

narozky.jpgREGISTRACE A ČLENSKÉ PŘISPĚVKY 2021

Vážení členové ČJF,

rádi bychom Vás upozornili na termín úhrady registrace subjektu a členských příspěvků.
Připsání platby musí být provedeno na účet ČJF podle vygenerovaných platebných příkazů nejdéle v pátek  26. 2.2021 ( 27. - 28.2. víkend, 1.3.2021 - je pozdě ).
Kdo ještě úhradu neprovedl, je na něm, aby úhradu provedl včas s ohledem na možnosti jeho finančního domu a jím vedeného účtu.
Pokud výše uvedený termín úhrady dodržen nebude, je nutné počítat s navýšenou sazbou členského příspěvku o 100%.

Vít Čmolík

 

 Pomozme Lucce zpět do sedla

Tisková zpráva
Česká jezdecká vyhlašuje veřejnou sbírku pro Lucii Melmerovou
Praha 18. prosince2020

Veřejná sbírka: Pomozme Lucce zpět do sedla
Česká jezdecká federace (ČJF) vyhlašuje (dle Zákona č.117/2001 Sb) veřejnou sbírku pro svoji členku, reprezentantku, bronzovou medailistku zMČR,17letou Lucii Melmerovou. Lucka utrpěla před více než třemi měsíci velice těžké zranění při pádu zkoně, kdy kůň jí šlápl na hlavu a způsobil jí impresivní zlomeninu lebky. Lucka zůstala ležet stěžkou poruchou vědomí, její maminka, zdravotní sestra, jí okamžitě poskytla první pomoc a resuscitovala jí do příjezdu lékařů. Zdravotní stav Lucky se postupně pomalinku zlepšuje, ale stále přetrvávají zdravotní komplikace, které mají za následek horší pohybovou koordinaci. Po propuštění zFN Motol již Lucka absolvovala první pobyt vrehabilitační nemocnici Beroun. V současné době ambulantně dojíždí do Berouna na fyzioterapii a ergoterapii. Vlednu nastupuje do Motola na rehabilitaci a následně, pokud vše půjde dobře, má naplánované rehabilitační pobyty v Kladrubech a opět v Berouně. Velkým přáním Lucky je se co nejdříve posadit do sedla čeká jí ale náročná cesta plná problémů, aby si své přání splnila. Mezi tyto problémy patří např. pořízení rehabilitačních, sportovních a kompenzačních pomůcek, rehabilitačních procedur a dalších nákladů stím spojených. Rádi bychom jí v jejím úsilí podpořili i formou veřejné sbírky, tak abychom jí a její rodině alespoň částečně pomohli překonat nelehkou životní situaci. Lucce pomůžete jakýmkoli příspěvkem, který pošlete na číslo účtu: 296156054 / 0300. —————————————————————————————————————————Česká jezdecká federace zastřešuje jezdecký sport ve skocích, drezuře, všestrannosti, voltiži, reiningu, spřežení, vytrvalosti, a parajezdectví. Skoky, drezura a všestrannost jsou zároveň olympijskými sporty. Federace sdružuje přes 18 tisíc aktivních členů ve více než 1600 jezdeckých klubech. ČJF mimo jiné zodpovídá za organizaci národních a mezinárodních jezdeckých soutěží v rámci České republiky.

Kontakt pro další informace: Jiří Strejček, generální sekretář ČJF, email: jiri.strejcek@cjf.cz, tel: + 420 724 511180STATISTIKA JISU - MARTIN BLAŽEK

Na základě dat JISu letošní sezóny Martin Blažek připravil celkem zajímavé přehledy dění v ČJF za rok 2020, pro více informací prosím sem.Zkoušky kurzu Instruktor jezdectví a rozhodčí jezdeckých soutěží

 

ML.png

  V akreditovaném středisku Jezdecké akademie Mariánské Lázně se v pátek 11.,v sobotu  12. a  v neděli 13. prosince 2020 konaly zkoušky frekventantů vzdělávacího kurzu INSTRUKTOR JEZDECTVÍ - podzim 2020.

 Svou zkoušku zde úspěšně složilo 23 nových instruktorů, kteří zdárně prošli náročnou teoretickou, ale i praktickou zkouškou povinnou pro získání osvědčení v odborné kvalifikaci Instruktor jezdectví, a to i v této složité covidové době, kdy část kurz proběhla zcela standardně prezenční formou a část distančně. Z nařízení vlády a vzhledem k mimořádným opatřením frekventanti poprvé v historii část teorie absolvovali výukou nejen online před kamerou, ale i v prostředí Google Meet a Microsoft Teams. Sluší se touto cestou poděkovat nejen účastníkům kurzu, ale i přednášejícím lektorům, neboť se museli „ poprat „ s moderními metodami výuky. Všichni to zvládli skvěle.

Absolventi byli velmi dobře připraveni a podali výborné výkony jak v teoretické, tak praktické rovině.

 Jen 2 frekventantky složily zkouškou teoretickou, ale v praktické části neuspěly a budou se muset  / nejdříve za půl roku/ přihlásit k opravné zkoušce

Přejeme všem novým instruktorům, kteří k nám do AS Jezdecké akademie – SOŠ Mariánské Lázně dojížděli ze všech koutů ČR, vše dobré! Máme radost, že se v náročné odborné kvalifikaci vzdělávají dál.

Neděle 13. 12. byla i termínem ke složení závěrečných zkoušek další skupiny rozhodčích jezdeckých soutěží. Uspělo všech 15 přihlášených účastníků.  

Zkoušky probíhaly v areálu Jezdeckého klubu ML a v nových učebnách Jezdecké akademie Mariánské Lázně, hlavním komisařkou byla Českou jezdeckou federací jmenována Ing. Marcela Šímová, dalšími komisaři pak byli Ing. Jan Šíma, pan Vít Čmolík a pan Ondřej Nágr.

Všem blahopřejeme a přejeme krásné adventní dny, za realizační tým Zadinová
Menu

Vladislava Fenclová
Piccobella

1. místo MČR 2019
skoky - ženy
VF.PNGFoto: Josef Malinovský  www.jezdci.cz

Petr Jadlovský
Bint Akkra

1.místo MČR 2019
vytrvalost - distance 120 km
Budislavice - Mistrovství ČR ve vytrvalostiwww.equichannel.cz

Kateřina Kučerová
Anabel Vant Kathof

3. místo MČR 2019
skoky - mladí jezdci
image3.jpegFoto: Michal Motygin
archiv K. Kučerové

Tereza Michálková
Karolína Pavlů
Karolína Poláková
Tereza Marusková
3. místo MČR 2019
skoky - družstva

DKV.png

Jana Lahodná ml.
Tereza Kašparová
Rozálie Šímová
Klára Hlaváčková
2. místo MČR 2019
pony - skoky - družstva

MČR_pony_2019_do_135_stříbrné_družsvo_KO_ČJF.jpeg

Lucie Javůrková

3. místo MČR 2019
pony - drezuraLucie_Javůrková_Mistrál_6,_bronzová_MČR_11-13_let_pony_2019.jpg

Jana Lahodná ml.
3. místo MČR 2019
pony - drezura
Jana_Lahodná_ml._bronzová_medaile_drezura_MČR_pony_8-10_let.jpg

Janá Lahodná ml.
Tereza Kašparová
Natálie Ticová
Lucie Javůrková
5. místo MČR 2019
pony - drezura - družstva
MČR_pony_2019_drezurní_družstvo_5._místo.jpg

 

 


Vyhledávání

PARTNEŘI
KARLOVARSKÉ OBLASTI

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODŮ

Miroslav Kosmák

Elisabeth_logo_2013-4_print.jpg


Reprezentace oblasti

pro mistrovské soutěže a reprezentaci naší oblasti je možné půjčení sponzorských deček s logem Karlovarského kraje.

Nové dečky pro pony od JANA  HORSE

ponydečky.jpg