5 příznaků, že je do vás muž na první pohled zamilovaný

Alenka Procházková

Láska na první pohled je často považována za blesk intenzivní a bezprostřední přitažlivostí mezi dvěma lidmi. U mužů se tyto příznaky mohou lišit od těch, které vykazují ženy. Jak poznáte, že se do vás muž zamiloval? Zde je 5 znaků, které vám mohou pomoci odhalit toto kouzlo lásky.

1. Zrychlí se bušení srdce

Láska na první pohled způsobuje, že muži prožívají bušení srdce, znamení silných emocí. Pokud to s vámi muž cítí, je velká šance, že je do vás zamilovaný. Toto znamení můžete pozorovat, když budete věnovat pozornost způsobu, jakým jedná a mluví:

 • Postaví se rovně a rychle dýchá: může to být způsobeno vzrušením, které získává z toho, že je kolem vás.
 • Začervená se a znervózní: má potíže ovládat své emoce a to má za následek poněkud rozpačité chování.

2. Obsedantní myšlenky o sobě

Muž, který se do vás na první pohled zamiloval, jich bude mít mnoho obsedantní myšlenky o tobě. Navzdory sobě nebude schopen na vás přestat myslet a vymýšlet si scénáře, kdy jste spolu. Toto znamení poznáte takto:

 • Hodně o vás mluví nebo chce vědět víc: to dokazuje, že se velmi zajímá o váš život a že s vámi plánuje.
 • Neustále se snaží být ve vaší blízkosti: chce s vámi trávit čas, aby vás lépe poznal a přiblížil se k vám.
5 příznaků, že je do vás muž na první pohled zamilovaný
5 příznaků, že je do vás muž na první pohled zamilovaný

3. Rostoucí pocit fascinace

Když muž měl lásku na první pohled, může cítit a pocit fascinace pro osobu, která ho tak přitahuje. Tato fascinace může být způsobena různými prvky, jako je vaše postava, vaše osobnost nebo vaše zájmy. Zde jsou některé známky toho, že vás muž fascinuje:

 • Pravidelně vám chválí: myslí si, že jsi krásná, inteligentní, zábavná… Dělá to upřímně, protože opravdu oceňuje tyto aspekty vaší osobnosti.
 • Bere v úvahu váš vkus a názory: respektuje, co si myslíte a co se vám líbí, a dbá na to, aby je začlenil do svých diskusí nebo svých činů.

4. Řeč těla prozrazuje lásku na první pohled

THE řeč těla často ukazuje na city muže k vám. Pokud se do vás na první pohled zamiloval, jistě si všimnete následujících znaků:

 • Trvalý oční kontakt: nemůže si pomoct a dívá se na vás a neustále se snaží upoutat vaši pozornost svým pohledem.
 • Gesta, která se snaží překonat fyzickou vzdálenost: snaží se k vám přiblížit tím, že se dostane na vaši úroveň nebo se jemně dotkne vaší paže nebo ruky.

Hledání výmluv, jak se dotknout sebe sama

Fyzický kontakt je velmi účinný způsob, jak posílit citové vazby mezi dvěma lidmi. Muž, který se do vás zamiloval, bude hledat každou příležitost, jak se vás nenápadně dotknout:

 • Prohrábl si rukou vlasy: to jsou nevědomé signály, které prozrazují jeho touhu mít s vámi kontakt.
 • Spontánně vám položí ruku na záda: dělat tento typ gesta je způsob, jak ukázat, že se o vás chce postarat a chránit vás.

5. Předpokládaná zranitelnost

Konečně, pokud se do vás muž zamiloval, bude zranitelný a upřímný. Toto chování svědčí o hlubokém spojení mezi vámi a ním:

 • Odhaluje své pocity: pokud se ti svěří, co k tobě cítí, i když je to pro něj těžké, dokazuje to, že ho zasáhla láska na první pohled.
 • Sdílí intimní aspekty svého života: nebojí se otevřít své srdce a ukázat vám, že se chce vážně oddat tomuto začínajícímu vztahu.

Pečlivým pozorováním těchto znaků u muže budete schopni s jistotou určit, zda se do vás zamiloval. Láska na první pohled existuje, ale je důležité zůstat ostražitý a pozorný ke svým vlastním pocitům, abyste si tyto projevy nepletli s jednoduchými pomíjivými flirty.

Domů » Blog » 5 příznaků, že je do vás muž na první pohled zamilovaný