Novoluní 13. listopadu 2023: napětí a argumenty pro určitá astrologická znamení

Alenka Procházková

THE 13. listopadu 2023, v noci se objeví nový měsíc. Během této kosmické události je velmi pravděpodobné, že nasazené energie budou přímo ovlivňovat chování a emocionalitu určitých lidí. Konkrétněji, některá astrologická znamení by mohla být konfrontována se složitými situacemi, které generují vyhrocené hádky. V tomto článku vám představíme dotčená znamení a způsob, jak tyto potenciální turbulence nejlépe zvládat.

Znamení nejvíce ovlivněná tímto novoluním

S každým novoluním se určitá znamení nevyhnutelně ocitnou pod vlivem těchto energetických změn. Za to z 13. listopadutři astrologická znamení budou pravděpodobněji zažívat bouřlivá období:

  • Býk : Toto zemské znamení mohlo svou tvrdohlavou a tvrdohlavou stránku projevovat násilně, a tak způsobovat trvalé neshody.
  • Lev : Domorodci ve znamení Lva mohou být během tohoto novoluní autoritativní a nepružní, což vyvolává konflikty ve vztahu.
  • Scorpion : Štíři, známí svou intenzitou, mohli toto novoluní zažít s výraznými emočními výkyvy, takže jejich reakce byly nepředvídatelné.

Role novoluní ve vztazích během tohoto měsíce listopadu

Podle astrologie je novoluní časem nových začátků a introspekce. Nicméně tento novoluní 13. listopadu 2023 Zdá se, že má zvláštní vliv na lidské interakce pro určitá astrologická znamení. Pro tyto tři výše zmíněné znaky skutečně mohou existovat vztahové napětí a hádky.

Přečtěte si také :   Sezóna Štíra: 3 znamení se nyní musí připravit na odloučení do konce roku 2023, podle astrologie

Riziko nedorozumění a frustrace

Během této doby mohou někteří lidé neúměrně dávat najevo svou nespokojenost nebo nesouhlas. Existuje tak riziko nedorozumění mezi dotčenými jednotlivci, což vytváří těžkou atmosféru, která je plodná pro konflikty.

Novoluní 13. listopadu 2023: napětí a argumenty pro určitá astrologická znamení
Novoluní 13. listopadu 2023: napětí a argumenty pro určitá astrologická znamení

Protichůdné emoce

Toto novoluní také způsobí zesílení emocí v několika astrologických znameních. Smutek, hněv a netrpělivost tedy mohou v tomto období koexistovat, což způsobuje atmosféru konfrontace, které je těžké se vyhnout.

Jak se s tímto turbulentním obdobím vyrovnat?

K překonání této napjaté fáze může být užitečných několik tipů:

  1. Procvičte si sebereflexi : Využijte introspektivní energii novoluní, abyste ustoupili a zhodnotili své emoce, než je vyjádříte ostatním.
  2. Podporujte pečlivou komunikaci : Rozhodněte se pro upřímnou výměnu názorů a dávejte pozor, abyste nezranili svého partnera. Použití nenásilného jazyka může nepochybně pomoci zmírnit napětí.
  3. Rezervujte si chvíle odpočinku a relaxace : Dovolte svému tělu a mysli odpočívat, evakuovat nahromaděnou negativní energii a udržovat klidný stav mysli během tohoto intenzivního období.

Zacházejte s argumenty moudře

Pokud se během tohoto turbulentního období nelze vyhnout hádce, zavedení určitých technik může pomoci rozptýlit konflikty rychleji a méně bolestivě:

  • Aktivně naslouchejte svému partnerovi : Věnujte tomu plnou pozornost, aniž byste si připravovali vlastní odpověď.
  • Vyjádřete své vlastní pocity : Jasně vysvětlete, co cítíte, aniž byste obviňovali nebo odsuzovali svého partnera, aby pochopil naše očekávání a potřeby.
  • Hledejte společnou řeč nebo oboustranně uspokojivé řešení : Najděte kompromis, který ukončí hádku a respektuje citlivost každého.
Přečtěte si také :   3 astrologická znamení, která jsou nejnáchylnější k tomu, aby se vzdali: proč se tak snadno vzdávají?

Stručně řečeno, novoluní 13. listopadu 2023 oznamuje potenciálně konfliktní situace pro určitá astrologická znamení. Přijetím vhodného chování a zachováním pozornosti k emocím všech je však možné se s touto turbulencí vypořádat konstruktivním způsobem. Hlavní je dávat na sebe pozor a vyhýbat se zbytečným konfliktům v tomto choulostivém období.

Domů » Blog » Novoluní 13. listopadu 2023: napětí a argumenty pro určitá astrologická znamení