Sezóna Štíra: 3 znamení se nyní musí připravit na odloučení do konce roku 2023, podle astrologie

Alenka Procházková

Tam Sezóna Štíra je často synonymem vášeň a z síla, ale přináší i svůj díl otřesů. Podle astrologie se určitá znamení musí připravit na romantický rozchod do konce roku 2023. Zjistěte, zda vaše znamení není jedním z těch, kteří budou muset čelit této zkoušce.

Beran: připraven přijmout výzvu

Domorodci ve znamení Berana jsou známí pro svůj zbrklý a asertivní charakter. Během měsíce, kdy bude slunce ve Štíru, bude pravděpodobně hmatatelné napětí s jejich partnerem. Beran se bude neustále snažit vyjádřit svůj názor, někdy na úkor přání nebo tužeb toho druhého. Situace, která může způsobit rozpad vztahu, který může propuknout ještě před koncem roku 2023.

Vliv Štíra na Berana

Průchod slunce ve Štíru bude mít na Berana rozhodující vliv. Budou se muset naučit ovládat svou impulzivitu, aby se vyhnuli odcizení své druhé polovičky a zabránili tak případnému rozchodu. Nesmíme však zapomínat, že Beran je bojovník, schopný překonávat překážky a plnit výzvy. Tak bude mít sílu tvrdě pracovat na záchraně toho, co se v jeho vztahu ještě zachránit dá.

Přečtěte si také :   Znamení zvěrokruhu, která hledají závazek a stabilitu v lásce

Rakovina: emoční křehkost a testování

Rak, typické vodní znamení, je zvláště citlivý na energie, které přináší sezóna Štíra. Vášeň a intenzita tohoto období naruší rovnováhu domorodců tohoto znamení a znesnadní ovládání jejich emocí. Tato emoční křehkost je nevyhnutelně vystaví zkoušce a časem je vystaví riziku odloučení, pokud nenajdou správný způsob, jak vyjádřit své pocity.

Naučte se chránit a odrazit se

  • Uvědomte si své vlastní limity, abyste nebyli přemoženi emocemi;
  • Vyjádřete své potřeby a pokuste se s partnerem najít kompromis;
  • Ukažte flexibilitu, abyste zabránili tomu, aby napětí ovlivnilo vztah;
  • Buďte připraveni čelit období nejistoty v případě hrozícího rozchodu.

Navzdory obtížím, s nimiž se během sezóny Štíra setkáte, budou Raci moci využít své intuice a empatie ke zmírnění negativních dopadů a zachování jejich romantického vztahu.

Sezóna Štíra: 3 znamení se nyní musí připravit na odloučení do konce roku 2023, podle astrologie
Sezóna Štíra oznamuje rozchod pro tato 3 astrologická znamení do konce roku 2023, vášeň, síla, štír

Váhy: nestabilita a zpochybňování

Ve svém neustálém hledání rovnováhy se domorodci ve znamení Vah během sezóny Štíra ocitnou tváří v tvář obtížným rozhodnutím. Ty by mohly vytvářet napětí s jejich partnerem a ohrozit jejich vztah. Pokud tyto výzvy nebudou zvládnuty s jemností, mohlo by se uvažovat o rozpadu do konce roku 2023.

Vliv Štíra na rozhodování Vah

Sezóna Štíra je pro Váhy obzvláště náročná vliv na jejich rozhodování. Přirozená tendence tohoto znamení zdlouhavě zvažovat pro a proti je umocněna silou Štíra, čímž zesiluje váhání a pochybnosti. Domorodci ve Vahách budou muset zdvojnásobit své úsilí, aby přijali pevnější postoj k romantickým výzvám a aby se vyhnuli zavalení štířími mukami.

Přečtěte si také :   Postiženi světovou únavou: tato 2 znamení zvěrokruhu vždy reagují velmi citlivě

Role každého znamení v případných rozchodech

To je nezbytné mít na paměti každé astrologické znamení má své vlastní charakteristiky a pokud se někteří zdají tváří v tvář Štírové sezóně zranitelnější, je na každém, aby na sobě zapracoval a zaujal konstruktivní postoj. Beran, Raci a Váhy tak budou muset být ostražití a komunikativní, aby si zachovali nebo posílili svůj romantický vztah v tomto bouřlivém období.

Domů » Blog » Sezóna Štíra: 3 znamení se nyní musí připravit na odloučení do konce roku 2023, podle astrologie