Tajemství astrologa: tato 4 znamení čínského zvěrokruhu jsou skuteční lháři!

Alenka Procházková

I když nemůžeme házet všechny členy čínského znamení zvěrokruhu do jednoho koše, existují určité vlastnosti společné skupinám lidí narozených ve stejném astrologickém znamení. Mezi těmito osobnostními rysy někteří vynikají svou schopností lhát a manipulovat s lidmi kolem sebe. Objevte tato 4 čínská znamení zvěrokruhu, která jsou skutečnými lháři!

Opice: Ohnivý element, vynálezce lstí

Není divu, že opice je na vrcholu seznamu lhářů v čínském zvěrokruhu. Intelektuální, zvědavé a mazané, toto znamení má často tendenci používat svůj bystrý důvtip k vytváření divokých příběhů nebo k manipulaci s ostatními, aby se vyhnulo problémům. Opičí domorodci dokážou být velmi přesvědčiví, dokážou své publikum přesvědčit šarmem a humorem. To však nutně neznamená, že jsou nepoctivé; prostě se naučili používat lsti, aby dosáhli svých cílů.

Zdroje lží u opic

 • Žárlivost: Opice je soutěživá a nesnáší prohry. Nezastaví se tedy před ničím, aby naklonil misku vah ve svůj prospěch.
 • Intelekt: Vzhledem k tomu, že je opice extrémně inteligentní, vždy si předem vypočítá několik tahů a neváhá lhát, aby se dostala, kam chce.
 • Společenská plynulost: Opice se ví, jak se přizpůsobit různým situacím a sociálním vztahům. Může tak pomocí lží splynout s davem nebo být akceptován skupinou.
Tajemství astrologa: tato 4 znamení čínského zvěrokruhu jsou skuteční lháři!
Tajemství astrologa: tato 4 znamení čínského zvěrokruhu jsou skuteční lháři!

Had: Vodní živel, mistr iluze

Známý pro svou moudrost a magnetismus had představuje další znamení čínského zvěrokruhu známé pro svou schopnost snadno lhát. Díky své síle svádění jsou hadí domorodci schopni zahalit své partnery do mlhy tajemna a fascinace, což jim umožňuje skrývat pravdu, jak uznají za vhodné. Starostlivý a intuitivní had může také hrát na emoce druhých, aby s nimi manipuloval.

Motivace pro ležení v hadech

 • Napájení : Had má rád kontrolu a nemůže vystát autoritu ostatních, proto používá lži k manipulaci nebo porážce těch, kteří mají na starosti.
 • Skryjte své záměry: Had, který se snaží zachovat svůj obraz, často používá lži, aby zakryl své skutečné touhy nebo myšlenky.
 • Předcházení problémům: Had, odborník na diplomacii, si někdy raději vymýšlí příběhy, aby nemusel čelit nepříjemným situacím.

Kohout: Kovový prvek, hrdý a výmluvný

Vnímán jako přirozený vůdce kohout září jeho sebedůvěrou a schopností prosadit se. Velký jevištní hráč neváhá lhát nebo zveličovat realitu, aby vzbudil obdiv a uznání svého okolí. Kohoutova výmluvnost mu umožňuje snadno přesvědčit, ale buďte opatrní: za jeho plamennými řečmi se mohou skrývat nepřesnosti.

Důvody pro ležení v kohoutech

 • obrázek : Hlavním cílem Kohouta je poskytnout o sobě dobrý obraz a za tímto účelem je často přikrášlována odveta.
 • Ambice: Kohout, obdařený velkými ambicemi, dokáže skrýt určité informace nebo očernit jiné, aby mohl vyšplhat po žebříčku a dosáhnout prestiže, o kterou usiluje.
 • Prokrastinace: Někdy je líný, Kohout může oddalovat své povinnosti a pomocí lží budit dojem, že je aktivní a výkonný.

Pes: Živel Země, ochranný, ale manipulativní

Loajální a odvážné znamení Pes může vypadat jako člověk, kterému můžete věřit. Protože je však přecitlivělý a připoutaný ke své svobodě, neváhá lhát, aby si zachoval své emocionální pohodlí nebo klid. Jeho hravý temperament ho také tlačí ke zkreslování reality pro zábavu.

Faktory lži u psů

 • Nezávislost: Pes vážený a velmi připoutaný ke své nezávislosti je připraven používat triky, aby si nabídl více svobody nebo autonomie.
 • Úzkost: Aby pes uklidnil své obavy a zamaskoval svou zranitelnost, měl tendenci lhát, aby vypadal sebevědomě a pevně.
 • Sebeobrana: V případě konfliktu nebo potenciální hrozby se pes cítí povinen uchýlit se ke lhaní, aby ochránil své zájmy a zájmy svého okolí.

Nakonec, každé z čínských znamení zvěrokruhu má své vlastní důvody a motivace pro lhaní nebo manipulaci s ostatními, ale tato čtyři znamení vynikají nejvíce jako skuteční lháři. Uvědomění si těchto zvláštností nám může umožnit lépe porozumět těmto jednotlivcům a jejich záměrům. Pamatujte však, že samotné astrologické znamení člověka úplně nedefinuje: všichni jsme směsí různých vlivů, zkušeností a výchovy.

Domů » Blog » Tajemství astrologa: tato 4 znamení čínského zvěrokruhu jsou skuteční lháři!