Týden velkého štěstí v plánech 3 znamení čínského zvěrokruhu

Alenka Procházková

Od 20. do 26. listopadu 2023 vyhlašuje zarovnání planet období příznivé pro úspěch a štěstí pro některé členy čínského zvěrokruhu. Dotyčná astrologická znamení tak budou mít možnost vidět své projekty naplňovat a možná i začít nové projekty, pokud jim to energie řekne. Zde jsou klíče k rozluštění potenciálu tohoto týdne velkého štěstí.

Krysa: jedinečná příležitost chopit se své šance

Krysí domorodci budou těžit z těchto příznivých energií. Tento týden jim poskytne vynikající impuls k tomu, aby se posunuli vpřed v osobních nebo profesionálních projektech.. Aby bylo možné co nejlépe využít tento příznivý astrální kontext, jsou krysy vyzvány, aby:

  • Odvažte se vyjádřit a vyzdvihnout své dovednosti
  • Dělejte odvážná rozhodnutí a zároveň si udržujte důvěru v sebe a svou intuici
  • Neváhejte zahájit novou spolupráci, abyste rozšířili svou síť

Pro nezadané hledající lásku, je ideální čas vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušejte nové sentimentální zážitky. V páru je klima příznivé pro diskuse a společné projekty, což usnadňuje upevňování vazeb.

Drak: přirozený magnetismus, který přitahuje příležitosti

Drak je také jedním ze tří čínských astrologických znamení, která budou těžit z tohoto příznivého období. Unášen kosmickým větrem, který vane v jeho prospěch, uvidí, jak se množí možnosti profesního i osobního rozvoje..

Přečtěte si také :   Prosinec bude měsícem velké motivace pro 4 čínská astrologická znamení
Týden velkého štěstí v plánech 3 znamení čínského zvěrokruhu
Týden velkého štěstí v plánech 3 znamení čínského zvěrokruhu

V profesních a finančních záležitostech:

Jeho houževnatost a ambice se během tohoto týdne zdesetinásobí, což mu dá sílu nezbytnou k tomu, aby se posunul vpřed se svými dlouho zvažovanými projekty. Nesmí však zapomínat chopit se určitých příležitostí kvůli strachu ze změny nebo nedostatku odvahy.

  • Vědět, jak delegovat a důvěřovat svému okolí
  • Ukažte autoritu a asertivitu, aniž byste upadli do autoritářství
  • Dopřejte si chvíle reflexe a relaxace, abyste znovu získali sílu

Na romantické úrovni:

I zde tento týden velkého štěstí přeje setkáním a upevňování citových vazeb. Nezadaní budou moci dělat skvělé objevy během výletu s přáteli nebo během improvizované akce. Pro ty, kteří již ve vztahu jsou, bude komunikace jednodušší a napětí přirozeně poleví.

Kůň: čas na stabilizaci a pokrok

Konečně posledním kouskem tohoto šťastného tria je Kůň, který otevírá horizont plný výzev ke konsolidaci a rozvoji svých aktivit. Tento týden úspěchu pro něj bude ideální příležitostí prosadit své přirozené vedení a posílit svou pozici..

Na profesionálním plánu:

Během tohoto prosperujícího období budou mít domorodci Koně příležitost prokázat svůj talent tím, že podniknou odvážné a inovativní iniciativy. K optimalizaci výhod této astrální manny budou potřebovat:

  • Přijměte konstruktivní kritiku k pokroku a poučte se ze svých chyb
  • Podporujte ve svém pracovním prostředí spolupráci spíše než konkurenci
  • Nepodléhejte netrpělivosti nebo spěchu v jejich rozhodování
Přečtěte si také :   Spousta obchodních úspěchů pro 3 čínské značky v týdnu od 20. do 26. listopadu 2023

Zamilovaný :

Svobodní ve znamení koně také během tohoto týdne uvidí své kouzlo, které bude působit s impozantní účinností. Příležitostí pro setkání bude mnoho a mohly by vést k trvalým vztahům. V sentimentální a profesionální sféře mu jeho instinkty umožní se vyvíjet.

Výjimečné astrální zarovnání k uchopení

Aby bylo možné plně využít potenciál tohoto týdne, tato tři astrologická znamení budou muset být asertivní, odvážná a kreativní. Stručně řečeno, všechny prvky se spojily, aby podpořily tyto zástupce čínský zvěrokruh na jejich cestě k úspěchu, během tohoto týdne bohatého na energii a sílu.

Domů » Blog » Týden velkého štěstí v plánech 3 znamení čínského zvěrokruhu