Základní rituály k přilákání peněz a hojnosti v listopadu 2023

Alenka Procházková

V této době slavností a přehodnocení konce roku je přirozené obrátit se na duchovní praktiky, které přitahují prosperitu a hojnost. Za tímto účelem uvádíme tři nejlepší rituály, které můžete provést během měsíce listopadu 2023, abyste zlepšili svou finanční situaci a přivítali požehnání vesmíru.

1. Rituál bobkového listu:

Tento mocný rituál čerpá svou sílu z vavřínu, rostliny známé svými mnoha přednostmi a schopností přitahovat peníze. Kromě toho, že se velmi jednoduše provádí, přináší tato praxe také sebedůvěru, ochranu a úspěch ve všech oblastech života.

Potřebný materiál:

 • 7 čerstvých nebo sušených bobkových listů
 • 1 zlaté pero nebo fix
 • 1 malá látková taška, zelená nebo žlutá
 • 1 zelená nebo zlatá svíčka

Průběh rituálu:

 1. Zapalte svíčku a udělejte si před ní pohodlí.
 2. Udělejte si chvíli na meditaci o svých záměrech, finanční situaci a zlepšeních, kterých chcete dosáhnout.
 3. Na každý bobkový list napište klíčové slovo související s hojností, například: prosperita, bohatství, úspěch, zaměstnání atd.
 4. Poté složte bobkové listy a vložte je do látkového sáčku. Mějte tuto tašku u sebe nebo na bezpečném místě, kde ji můžete pravidelně vidět.
 5. Když jsou všechny listy v sáčku, zavřete jej a řekněte zaklínadlo nebo modlitbu, abyste přilákali peníze a úspěch.

Nyní, když je váš rituál dokončen, mějte na paměti, že klíč k úspěchu spočívá ve vašem pozitivním přístupu a víře, že se vaše přání splní.

Základní rituály k přilákání peněz a hojnosti v listopadu 2023
Základní rituály k přilákání peněz a hojnosti v listopadu 2023

2. Sůl hojnosti:

Sůl není jen základním prvkem pro čištění energie, ale má také magické vlastnosti přitahující bohatství a hojnost. Tento rituál vytváří zvláštní směs, která usnadní příchod nových příležitostí a nečekaných finančních zisků.

Potřebný materiál:

 • Mořská sůl, nejlépe nerafinovaná
 • 1 polévková lžíce syrové rýže
 • 1 polévková lžíce pšeničných bobulí
 • 7 zlatých mincí (euro nebo jiné)
 • 1 malá skleněná nádoba s víkem
 • 1 zelená nebo zlatá svíčka

Průběh rituálu:

 1. Zapalte svíčku a umístěte kolem ní 7 zlatých mincí do kruhu.
 2. Do skleněné nádoby vložte sůl, rýži a pšeničná zrna, poté vše dobře promíchejte prsty.
 3. Vyslovte zaklínadlo nebo modlitbu, abyste přilákali hojnost a přitom pokračujte v míchání ingrediencí.
 4. Uzavřete nádobu a umístěte ji do středu kruhu tvořeného zlatými mincemi. Ponechte toto uspořádání 24 hodin, poté uložte nádobu na nenápadné místo, jako je vaše ložnice, poblíž vašich cenností nebo důležitých dokumentů.

Takto vytvořená sůl hojnosti s sebou ponese energii finančního úspěchu a přinese vám štěstí po celý listopad.

3. Efektivní praxe pro přilákání peněz:

Pokud jde o prosperitu a hojnost, existuje několik přístupů, které doplňují výše uvedené rituály. Zde je několik praktických tipů, jak dát všechny šance na svou stranu a podpořit přilákání peněz během měsíce listopadu 2023:

 • Provádějte vizualizace pravidelně: Představte si sami sebe ve své ideální finanční situaci, pociťujte pozitivní emoce spojené s touto hojností a mějte tento obraz na paměti každý den.
 • Procvičte si autosugesci: Opakujte pozitivní afirmace každé ráno a večer, abyste do svého podvědomí vložili přesvědčení, že jste úspěšný a dobře situovaný člověk.
 • Zaujměte postoj vděčnosti: Poděkujte vesmíru za všechna požehnání a bohatství, která jsou již ve vašem životě přítomna. Tento postoj k vám přitáhne ještě více hojnosti.
 • Investujte do sebe: Nepodceňujte důležitost neustálého učení, růstu a konkrétních kroků k dosažení svých finančních cílů.

Spojením těchto účinných praktik s rituály k přilákání peněz a hojnosti během měsíce listopadu 2023 budete na cestě k finančnímu úspěchu a hmotnému štěstí, které hledáte.

Domů » Blog » Základní rituály k přilákání peněz a hojnosti v listopadu 2023